Podziękowania

Nowości w galerii

Najnowsze filmy

Programy

logo mistrzowie2

 

logo maly mistrz

Innowacje

Podziękowanie - sala nr 4

2015 09 01 remont sali nr 4 01 20160612 1597219129"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,
nie przez to, kim jest,
lecz przez to,
czym dzieli się z innymi."
Jan Paweł II


Wielokrotnie przekonaliśmy się, że nasza szkoła może liczyć na pomoc Wspaniałych Rodziców.

Czytaj więcej...

NASZE ZŁOTE RYBKI

akwariumNa pierwszym piętrze znajduje się piękne akwarium, w którym pływają złote rybki. Nasze nie spełniają życzeń, ale stanowią dekorację szkolnego korytarza. Wielu uczniów chętnie je podziwia. Pływają w nim pyszczaki oraz glonojady.

Czytaj więcej...

Jak uczniowie klasy 4b otrzymali nową salę.

2015-10-15 remont-sali-11 30 20151108 1962990856

Dziecko... kąpiąc się w atmosferze miłości, otrzymując ciągle jej dowody, dochodzi wreszcie do tego, że samo – daje.

 Janusz Korczak

Majowe zebranie z rodzicami było dla mnie, nowego wychowawcy przyszłorocznych czwartoklasistów, nie lada wyzwaniem.

Czytaj więcej...

Powakacyjny „cud” w sali 21

2015-09-01 remontsali-21 05 20150929 1599699521"Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy potrzebują wsparcia".

Chcemy podzielić się radością z naszej wyremontowanej sali lekcyjnej 21. Udało się to zrobić dzięki ludziom dobrej woli i dobrego serca. W czasie wakacji rodzice z klasy 4a poświęcając swój wolny czas, wykazali się niebywałymi umiejętnościami i dokonali „cudu”.

Czytaj więcej...

Remont sali nr 22

2015-03-27 remont-sali-22 10 20150524 1018470311Dzięki ofiarności i zaangażowaniu Rodziców uczniów klasy 4a sala 22 zmieniła swój wygląd.
Nowa podłoga, odmalowane ściany, odświeżone parapety – a wszystko w ciekawej, pogodnej kolorystyce.

Czytaj więcej...

Remont sali nr 13

2015-03-02 nowe-oblicze-sali-13 14 20150325 1773674257W czasie ferii zimowych rodzice z klasy I c, poświęcając swój wolny czas, wykazując się niebywałymi umiejętnościami i zaangażowaniem wyremontowali salę lekcyjną numer 13.
W zaledwie trzy weekendy sala zmieniła się nie do poznania, rodzice przeprowadzili generalny remont.

Czytaj więcej...

Nowe oblicze Sali nr 24!

2015-02-02 nowe-oblicze-sali-24 09 20150309 1507587759Dzięki ogromnemu zaangażowaniu naszych rodziców szkoła pięknieje z dnia na dzień! W czasie ferii zimowych rodzice klasy IVc przeprowadzili remont sali lekcyjnej nr 24, która zachwyca swoim wyglądem i wystrojem.

Klasa przeszła generalny remont łącznie z położeniem podłogi, wymalowaniem ścian i zakupem nowych mebli.  Dzięki czynnemu udziałowi rodziców, w niespełna dwa tygodnie przygotowaliśmy klasę na powrót dzieci do szkoły.

Czytaj więcej...

Matmosfera

logotyp matmosferaDziękujemy portalowi Matmosfera za udostępnienie uczniom naszej szkoły możliwości bezpłatnego rozwijania swoich pasji matematycznych lub też nadrabiania zaległości w matematyce w roku szkolnym 2014/15.

Nowy wygląd sali nr 25

logo Fundacja BGKRodzice dzieci z klasy IV b wraz z wolontariuszami z Fundacji Banku Gospodarstwa Krajowego w ramach projektu "Wolontariat jest super" przeprowadzili w wakacje remont sali 25. Szczególne podziękowania należą się

Czytaj więcej...

Remont sali nr 12

Bardzo dziękujemy rodzicom, którzy przyczynili się do wyremontowania sali nr 12 – zarówno finansowo, jak i własną pracą.
Szczególne podziękowania dla panów: Marcina Skóry, Łukasza Paszkowskiego, Arkadiusza Matczaka i Krzysztofa Kaczanowskiego oraz Jacka Andrysiaka i Michała Rybarczyka.

Dyrekcja szkoły
Wychowawczynie i dzieci z klasy II b i II c

Podziękowanie za przekazanie materacy

materaceDziękujemy firmie HILDING ANDERS POLSKA Sp. z o.o. z Murowanej Gośliny. Przekazała Ona naszej szkole w ramach darowizny materace, które wykorzystamy do zajęć integracyjnych w świetlicy szkolnej.

Nowy wygląd sali nr 1

remont-sali-nr1-002 20140917 2049584827Dyrekcja szkoły wraz z wychowawcami dziękuje wszystkim rodzicom z klasy Ia i Ib za zaangażowanie i pomoc w remoncie i sprzątaniu sali lekcyjnej.
Szczególne podziękowania dla pani/pana: Joanny Wojnach, Edyty Gwizdały, Sebastiana Gwizdały, Małgorzaty Janowskiej, Katarzyny Jarzembowskiej, Krzysztofa Jarzembowskiego, Pauliny Knypińskiej, Pawła Kromolickiego, Radosława Michalaka, Marka Niworowskiego, Karoliny Olejnik, Adama Patkowskiego, Karoliny Piskorskiej, Aleksandry Podborowskiej, Anny Sasiak – Patkowskiej.

Czytaj więcej...

Festiwal „Zimowe śpiewanie – świąteczne kolędowanie”

Dziękujemy Uczniom, Rodzicom, Dziadkom i Pradziadkom za aktywny udział w naszym Szkolnym Konkursie Kolęd, Pastorałek i Piosenek Zimowych, który odbył się 25 stycznia 2012 roku w auli Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej.

Szczególne podziękowanie kierujemy dla sponsorów nagród specjalnych, którymi byli:
- Radny Miasta Poznania Pan Bartosz Zawieja,
- Grupa Edukacyjna Konsultantów Oświatowych.

Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy
Szkoły Podstawowej nr 74
im. Mikołaja Kopernika
w Poznaniu

Podziękowanie za udział w Jubileuszu 50-lecia Szkoły Podstawowej nr 74 im. Mikołaja Kopernika w Poznaniu

Wyrażamy serdeczne podziękowanie za udział w uroczystości i festynie z okazji Jubileuszu 50-lecia Szkoły Podstawowej nr 74 im. Mikołaja Kopernika w Poznaniu, w dniu 20 maja 2011 roku.

Jesteśmy wdzięczni za dołączenie do zaszczytnego Grona Gości, którzy swoją obecnością uhonorowali uroczystość i festyn oraz podkreślili jedność z wartościami stanowiącymi tożsamość naszej szkoły.

Czytaj więcej...

Podziękowanie za pomoc dla Japonii

W imieniu Władz Uczelni i Społeczności Akademickiej Wyższej Szkoły Języków Obcych im. Samuela B. Lindego składam serdeczne podziękowania za umożliwienie kwestowania na terenie Szkoły Podstawowej nr 74 na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Tohoku, w Japonii.

Dziękujemy nauczycielom i uczniom, którzy wsparli nas organizacyjnie, a także wszystkim tym, których szczodrość napełniła puszki do kwoty 201,02 zł.

Czytaj więcej...

Podziękowanie

Dyrekcja szkoły i wychowawczyni klasy II c pani Ritta Sadoch dziękują Państwu Chudzińskim, Majchrzakom i Brandtom za wielokrotne finansowanie zakupu pomocy dydaktycznych, doposażenie sal lekcyjnych, wzbogacenie księgozbioru szkolnej biblioteki oraz uatrakcyjnienie oferty zajęć pozalekcyjnych.

Podziękowanie

Dyrekcja i wychowawca klasy I b pani Renata Biegała składają podziękowanie panu Rino Pawletta za podarowanie na potrzeby szkoły mikrofonów pojemnościowych i dyktafonu, panu Michałowi Bieleckiemu i Tomaszowi Kułdo za założenie klasowej strony internetowej „Zróbmy teatr" oraz pani Marlenie Fiedorow za cykliczne sponsorowanie zakupu książek na kiermasze klasowe.

Godło szkoły

Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej nr 74 im. Mikołaja Kopernika w Poznaniu składają podziękowanie panu Krzysztofowi Dziamskiemu za wykonanie projektu i koordynowanie pracami nad sfinalizowaniem powstania znaku rozpoznawczego szkoły, który będzie eksponowany podczas uroczystości, na dyplomach, oficjalnych pismach urzędowych, znaczkach, medalach i wizytówkach.

Nowy wygląd sali nr 3

Dyrekcja szkoły pragnie podziękować wszystkim rodzicom klasy Ia i Ic wraz z wychowawcami za wkład finansowy, zaangażowanie i pomoc w remoncie i sprzątaniu sali lekcyjnej.
Szczególne podziękowania dla: p. Radosława Bartkowiaka, p. Piotra Ciszaka, p. Piotra Dreli, p. Anny Dukowicz, p. Doroty Folwarskiej, p. Moniki Iliaszewicz, p. Marka i Katarzyny Jastrzębskiej, p. Bartłomieja Kowalskiego, p. Tomasza Masznera, p. Mikołaja Mudzejewskiego, p. Katarzyny Nastał, p. Pauliny Suszki – Toboła, p. Ewy Zadwornej.

Udział w akcjach

Partnerzy