Galeria i wydarzenia

Nowości w galerii

Najnowsze filmy

Programy

logo mistrzowie2

 

logo maly mistrz

Innowacje

Wybory do Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2016/2017

2016 10 04 wybory do su 01 20161005 2035409204We wtorek, 4 października, w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wszyscy uczniowie naszej szkoły głosowali na swoich reprezentantów, wybierając ich spośród licznego grona kandydujących. Po zliczeniu głosów ustalono, że w skład Prezydium Samorządu Uczniowskiego wchodzą następujące osoby:

Czytaj więcej...

Pomoc dla Domu Dziecka nr 3 w Poznaniu

logo sp74W związku z nadchodzącymi świętami uczniowie naszej szkoły włączyli się w akcję pomocy dla Domu Dziecka nr 3 w Poznaniu.
Do środy, 16 grudnia, będzie trwać zbiórka środków czystości i higieny osobistej (proszki do prania, szampony, żele pod prysznic, mydła, pasty do zębów).

Czytaj więcej...

Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego

logo sp74W czwartek, 22 października, odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wszyscy uczniowie naszej szkoły głosowali na swoich reprezentantów, wybierając ich spośród licznego grona kandydujących. Po zliczeniu wszystkich głosów ustalono, że w skład Prezydium Samorządu Uczniowskiego wchodzą następujące osoby:

Czytaj więcej...

WYBORY OPIEKUNA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

W dniu 30 września odbyły się wybory opiekuna Samorządu Uczniowskiego. Klasy 4-6 głosowały w bibliotece szkolnej. Każdy uczeń mógł oddać jeden głos na wybranego nauczyciela.

Czytaj więcej...

Taniec towarzyski - robię to co lubię

bartek 180Od pięciu lat trenuję taniec towarzyski w szkole tańca Dance Center. Należę do Polskiego Towarzystwa Tanecznego oraz Federacji Tańca Sportowego i obecnie razem z moją taneczną partnerką Martą zdobyłem klasę "D" w tańcach standardowych i tańcach latynoamerykańskich.

Czytaj więcej...

Hokej na lodzie – moja sportowa pasja

2015-02-02 hokej na lodzie01 20150202 1225245948Przedstawiam Wam moją drużynę hokeja na lodzie – PTH Koziołki Poznań. Dołączyłem do niej ponad rok temu. Trenujemy minimum 3, a maksimum 6 razy w tygodniu na lodowisku Chwiałka. Jesteśmy jedyną drużyną młodzieżową hokejową w Wielkopolsce.

Czytaj więcej...

Udział w akcjach

Partnerzy