2013/2014

Nowości w galerii

Najnowsze filmy

Programy

logo mistrzowie2

 

logo maly mistrz

Innowacje

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2013/2014

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2013/2014

Kl. I – III

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY – „JESIEŃ ZŁOTA, JESIEŃ SŁOTNA"

I miejsce:

Emil Filipiak - Ia

Marianna Szubin - Ib

Wojciech Dąbrowski - Ic

Norbert Kowalczyk - IIa

Mikołaj Cisowski - IIb

Julita Fengler - IIc

Zofia Banos - IIIa

Aleksandra Prewicz - IIIb

Sandra Frątczak - IIIc

MIEJSKI KONKURS „NIE BÓJMY SIĘ RATOWAĆ"

I miejsce – Jakub Rembalski IIc

I miejsce – Zofia Walczak IIIa

I miejsce – Jakub Dobosiewicz Ia

SZKOLNY KONKURS „DYNIA NA HALLOWEEN"

I miejsce - Maciej Klaczyński IIb

KONKURS WOPR „ŚRODOWISKO, NASZE WSPÓLNE DOBRO"

Wyróżnienie - Wiktoria Cwityńska Vb

Wyróżnienie - Stanisław Olejnik IIIa

Wyróżnienie - Anastazja Kromolicka IIIb

Wyróżnienie - Jakub Konklewski IIb

SZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

I miejsce - Filip Walasik Ic

I miejsce - Maciej Klaczyński - IIb

I miejsce - Stanisław Galubiński IIIc

II miejsce - Jakub Dobosiewicz Ia

II miejsce - Maria Boińska IIb

II miejsce - Mateusz Banaszak IIIb

III miejsce - Tomasz Piątek Ia

III miejsce - Sebastian Kamiński IIa

III miejsce - Iga Siekierczak IIIa

MIEJSKI KONKURS „MÓJ KOMIKS" ORGANIZOWANY PRZEZ BIBLIOTEKĘ RACZYŃSKICH

Wyróżnienie – Kinga Jóźwiak IIb

SZKOLNY KONKURS PIOSENKI

I miejsce – Malwina Dobrzyńska IIb

I miejsce – Jakub Dobosiewicz Ia

I miejsce – Marta Paprocka IIIc

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE PLASTYCZNYM ORGANIZOWANYM PRZEZ DROGERIE ROSSMANN "CZYSTY, WESOŁY, CHODZĘ DO SZKOŁY"

Nagroda dla wszystkich uczniów klas I - III

Kl. IV – VI

MIEJSKI KONKURS „NIE BÓJMY SIĘ RATOWAĆ"

II miejsce – Filip Sanocki IVb

II miejsce – Gabriela Jęhorek Vc

II miejsce – Urszula Michna VIa

KONKURS WOPR „ŚRODOWISKO, NASZE WSPÓLNE DOBRO"

Wyróżnienie - Wiktoria Cwityńska Vb

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY DLA UCZNIÓW KL.VI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA POZNANIA I OKOLIC – ETAP SZKOLNY

Stanisław Walczak – VIa

Wiktoria Wojtkowiak – VIb

Julia Jarzębowicz – VIb

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY DLA UCZNIÓW KL.IV SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA POZNANIA I OKOLIC – ETAP SZKOLNY

I miejsce - Mateusz Czajka IVa

II miejsce – Filip Węcławek IVa

III miejsce –Jakub Kułdo IVb

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO „THE BAT KID"

I miejsce – Bartosz Grzęda IVa

I miejsce – Marcin Ratajczyk Vc

I miejsce – Wiktoria Górka VIb

I miejsce - Hubert Makowski VIb

I miejsce – Robin Jastrzębski VIb

I miejsce - Bartłomiej Skory VIa

I miejsce - Jagoda Kaysiewicz VIa

II miejsce – Zuzanna Augustyniak Va

II miejsce - Urszula Michna VIa

III miejsce - Karolina Nadolna VIa

III miejsce – Mateusz Nastał IVa

III miejsce – Bianka Konkiewicz VIb

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO – ETAP REJONOWY

Marcin Ratajczyk - Vc

Natalia Gruszczewska - VIa

Jagoda Kaysiewicz - VIa

Robin Jastrzębski - VIb

Wiktoria Górka - VIb

Julia Jarzębowicz - VIb

OGÓLNOPOLSKI KONKURS POPRAWNEJ POLSZCZYZNY : ORTOGRAFICZNY – ETAP SZKOLNY

Urszula Michna - VIa

Bartłomiej Skory - VIa

KONKURS WIEDZY O POWSTANIU WIELKOPOLSKIM – ETAP SZKOLNY

I miejsce – Hubert Makowski VIb

II miejsce – Wiktoria Wojtkowiak VIb

III miejsce – Mikołaj Koźlicki VIa

MIEJSKI KONKURS INFORMATYCZNO - HISTORYCZNY „HIPOLIT CEGIELSKI"

I miejsce - Mikołaj Koźlicki VIa

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS "JA I PRZYRODA" – ETAP SZKOLNY

Wiktoria Wojtkowiak - VIb

Hubert Makowski - VIb

Mikołaj Koźlicki - VIa

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZYRODNICZY – ETAP REJONOWY

Hubert Makowski - VIb

Mikołaj Koźlicki - VIa

XIX KONKURS MUZYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ WIELKOPOLSKIE TOWARZYSTWO MUZYCZNE

Wyróżnienie - Stanisław Brandt Vc

KONKURS MUZYCZNY "ZIMOWE GRANIE" ORGANIZOWANY PRZEZ STOWARZYSZENIE "POLONICA" - ETAP SZKOLNY

I miejsce - Aleksander Koczorowski IVc

I miejsce - Oskar Mudziejewski IVc

I miejsce - Aleksandra Zabłocka IIIc

KONKURS MUZYCZNY "ZIMOWE GRANIE" ORGANIZOWANY PRZEZ STOWARZYSZENIE "POLONICA" - ETAP MIEJSKI

Laureat - Aleksander Koczorowski IVc

MIĘDZNARODOWY KONKURS RYSUNKU DZIECIĘCEGO "DOM DLA ŻÓŁWIA"

Wyróżnienie - Dymitr Dukowicz IVc

Udział w akcjach

Partnerzy