2014/2015

Nowości w galerii

Najnowsze filmy

Programy

logo mistrzowie2

 

logo maly mistrz

Innowacje

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2014/2015

ALEKSANDER KOCZOROWSKI  KL.  5 C

I MIEJSCE

W  I ANDRZEJKOWYM PRZEGLĄDZIE  PIOSENKI ŚWIATOWEJ

„ O ZŁOTEGO KANGURA”

ALEKSANDER KOCZOROWSKI  KL.  5 C

I MIEJSCE

W III MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PIOSENKI POETYCKIEJ

„O POEZJĘ TRZEBA DBAĆ”

OSKAR MUDZIEJEWSKI KL.5 C

III MIEJSCE

W III MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PIOSENKI POETYCKIEJ

„O POEZJĘ TRZEBA DBAĆ”

ALEKSANDER KOCZOROWSKI  kl.  5C

I MIEJSCE

W MIĘDZYSZKOLNYM  KONKURSIE PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

SZYMON BRANDYK KL. 5A
II MIEJSCE
W MIĘDZYSZKOLNYM TURNIEJU MIKOŁAJKOWYM PIŁKI NOŻNEJ
WIKTOR FRĄTCZAK KL. 5A
II MIEJSCE
W MIĘDZYSZKOLNYM TURNIEJU MIKOŁAJKOWYM PIŁKI NOŻNEJ
TYTUŁ MISTRZA STRZELCÓW
WIKTOR FRĄTCZAK KL. 5A
IV MIEJSCE
W LIDZE REDBOX PIŁKI NOŻNEJ
PAWEŁ METELSKI KL. 5A
WYRÓŻNIENIE
W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PIOSENKI ŚWIĄTECZNEJ
MACIEJ BURDELSKI KL. 4C
II MIEJSCE
W MIĘDZYSZKOLNYM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ
SANDRA FRĄTCZAK KL. 4C
I MIEJSCE
W SKOKU W DAL W ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH
NA OLIMPII
STANISŁAW GALUBIŃSKI KL. 4C
IV MIEJSCE
W I MISTRZOSTWACH W PIŁCE NOŻNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
GMINY SUCHY LAS
KRZYSZTOF JANUSZ KL. 4C
II MIEJSCE
W TURNIEJU TENISOWYM O "MEGA" PUCHAR W GNIEŹNIE
MAKSYM WAWRZYNIAK KL. 4C
I MIEJSCE
W MIĘDZYKLUBOWYCH ROZGRYWKACH JUDO W LUBONIU
FILIP FILIPIAK KL. 4C
II MIEJSCE
W KONKURSIE PLASTYCZNYM "FINLANDIA I JEJ ELFY,
CZYLI POMOCNICY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA"
JOANNA NAWROT KL. 5B
I MIEJSCE
W SZKOLNYM KONKURSIE "DOM STRACHÓW"
JULIA KRAUSE KL. 5B
I MIEJSCE
W SZKOLNYM KONKURSIE "DOM STRACHÓW"
ALEKSANDER BRĘGIEL KL. 5B
II MIEJSCE
W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE "INTERNETOWY TEATR TVP DLA SZKÓŁ"
ALEKSANDER BRĘGIEL KL. 5B
II MIEJSCE
W SZKOLNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM
ALEKSANDER BRĘGIEL KL. 5B
I MIEJSCE
W MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ
ALEKSANDER BRĘGIEL KL. 5B
NAJWYŻSZY WYNIK W SZKOLE W KONKURSIE "ZŁOTA ŻABKA"
JAGNA JARZĘBOWICZ KL. 5B
II MIEJSCE
W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE "INTERNETOWY TEATR TVP DLA SZKÓŁ"
TAMARA WOJCIECHOWSKA KL. 5B
II MIEJSCE
W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE "INTERNETOWY TEATR TVP DLA SZKÓŁ"
NELL LIA PAWLETTA KL. 5B
II MIEJSCE
W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE "INTERNETOWY TEATR TVP DLA SZKÓŁ"
MICHAŁ KANIA KL. 6C
ZWYCIĘZCA - ETAP SZKOLNY
VII KONKURSU WIEDZY O POWSTANIU WIELKOPOLSKIM
ADAM SZYMCZAK KL. 6C
ZWYCIĘZCA - ETAP SZKOLNY
VII KONKURSU WIEDZY O POWSTANIU WIELKOPOLSKIM
ANTONI POŻYWIŁKO KL. 6A
ZWYCIĘZCA - ETAP SZKOLNY
VII KONKURSU WIEDZY O POWSTANIU WIELKOPOLSKIM
MARCIN RATAJCZYK KL. 6C
ZWYCIĘZCA - ETAP SZKOLNY
WOJEWWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA POLSKIEGO
ZUZANNA AUGUSTYNIAK KL. 6A
ZWYCIĘZCA - ETAP SZKOLNY
WOJEWWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA POLSKIEGO
ZUZANNA OLEJNICZAK KL. 6A
ZWYCIĘZCA - ETAP SZKOLNY
WOJEWWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA POLSKIEGO
ANNA KORPAL KL. 6A
ZWYCIĘZCA - ETAP SZKOLNY
WOJEWWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA POLSKIEGO
JAKUB FILIPIAK KL. 6C
ZWYCIĘZCA - ETAP SZKOLNY
WOJEWWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA POLSKIEGO
IGA SIEKIERCZAK KL. 4A
ZWYCIĘZCA - ETAP SZKOLNY
XI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO
DLA UCZNIÓW KLAS IV SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA POZNANIA
MATEUSZ BANASZAK KL. 4B
ZWYCIĘZCA - ETAP SZKOLNY
XI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO
DLA UCZNIÓW KLAS IV SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA POZNANIA
MICHAŁ KAPTURZAK KL. 4C
ZWYCIĘZCA - ETAP SZKOLNY
XI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO
DLA UCZNIÓW KLAS IV SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA POZNANIA
ZUZANNA AUGUSTYNIAK KL. 6A
ZWYCIĘZCA - ETAP SZKOLNY
XVI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO
DLA UCZNIÓW KLAS VI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA POZNANIA
MICHAŁ KANIA KL. 6C
ZWYCIĘZCA - ETAP SZKOLNY
XVI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO
DLA UCZNIÓW KLAS VI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA POZNANIA
MARTYNA WOJCIECHOWSKA KL. 6A
ZWYCIĘZCA - ETAP SZKOLNY
XVI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO
DLA UCZNIÓW KLAS VI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA POZNANIA

Udział w akcjach

Partnerzy